Play pozwoli klientom na doliczanie do rachunku opłat za autostrady

Utworzono: 15 marzec 2020, 15:03 Autor :  
Niecałe dwa lata temu firma Blue Media udostępniła aplikację Autopay, którą można było automatycznie opłacać przejazd autostradą A1 bez potrzeby zatrzymywania się w punkcie poboru opłat. Obecnie usługa pozwala opłacać przejazdy autostradami A1 i A4, ale trwają prace nad dodaniem także A2.

Do tej pory jednak opłacać przejazdy można było tylko dodając kartę płatniczą w aplikacji mobilnej / na stronie usługi lub korzystając z integracji w programach mobilnych od banków. Teraz do tej listy doszła opcja doliczania opłat do rachunku za telefon.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Cashless, od kilku dni możemy zamiast karty wskazać nasz numer telefonu w sieci Play jako instrument płatniczy. Operator przy tym podkreśla, że przy korzystaniu z tej metody nie są pobierane żadne dodatkowe prowizje.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 194 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...