PayU już ze wsparciem dla Apple Pay

Utworzono: 30 wrzesień 2018, 13:09 Autor :  
W połowie lipca pisaliśmy o planach dodania obsługi Apple Pay przez Przelewy24 i PayU. Ta druga firma bez większego rozgłosu dodała kilka dni temu usługę Apple do listy wspieranych rozwiązań i powoli zaczęła wdrażać ją w pierwszych obsługiwanych przez siebie sklepach internetowych.

Niestety, firma nie chciała podać ani nazw sklepów, ani terminów zakończenia wdrożeń Apple Pay w pierwszych z nich. Nie wiadomo więc jak długo jeszcze trzeba będzie czekać na możliwość prostego płacenia w polskich sklepach internetowych na iUrządzeniach. Do sytuacji z Google Pay ciężko to porównać, gdyż wtedy PayU o dodaniu wsparcia poinformowało równocześnie z zakończeniem wdrożenia przez Allegro.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 458 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...