Mi VR kolejne tanie okulary VR od Xiaomi

Utworzono: 26 październik 2016, 10:10 Autor :  
Jakiś czas temu pisaliśmy o tanich okularach VR od Xiaomi Mi VR Play, a ostatnio chiński producent pokazał kolejne okulary rzeczywistości wirtualnej, które mają kosztować poniżej 30 dolarów.

Okulary zostały tak skonstruowane, aby obsłużyć najnowsze duże smartfony chińskiego producenta (Mi 5 oraz Mi Note 2). Nowe gogle VR swoim wyglądem są podobne do okularów Sony Playstation. Mi VR zostały wyposażone w nowy czujnik ruchu, który ma zapewnić latencję na poziomi 16ms. Producent zamontował także nowy dziewięcioosiowy kontroler ruchu. Kiedy okulary pojawią się w sprzedaży nie jest jeszcze wiadomo, znamy natomiast cenę o której wspomniałem na początku. 29 dolarów sprawia, że będą to jedne z najtańszych okularów VR na rynku.

Poza samymi okularami, Xiaomi odpaliło sklep MiUI VR, w którym w dniu premiery okularów, ma się znaleźć 30 aplikacji VR oraz ponad 500 panoramicznych filmów.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 850 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...