Google Maps wylądowały na Apple Watch

Utworzono: 13 wrzesień 2020, 09:09 Autor :  
Praktycznie od samego początku istnienia zegarków z Wear OS (wcześniej Android Wear), była dla nich dostępna prosta aplikacja map Google. Posiadacze Apple Watch musieli jednak obejść się smakiem i korzystać z rozwiązań alternatywnych. Kilka dni temu jednak doczekali się oficjalnego klienta map Google.

Niestety, wersja dla watchOS jest bardzo biedna w porównaniu do tej z Wear OS. W ogóle nie wyświetla map i oferuje jedynie nawigację krok po kroku (na ekranie widzimy listę poleceń typu “skręć w ulicę Sobieskiego”) lub przewidywanego czasu dotarcia do celu. Potrzebne jest też stabilne połączenie z iPhone’em.

Aplikacja została dodana wraz z aktualizacją pełnoprawnej wersji oznaczoną numerkiem 5.52, która w tym tygodniu trafiła do App Store.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 818 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...