Google aktualizuje "stary" launcher Android TV

Utworzono: 07 luty 2021, 20:02 Autor :  
Wraz z premierą nowego Chromecasta działającego pod kontrolą Android TV, Google pokazało nowy launcher dla tej platformy o nazwie Google TV. Wówczas wiadomo było jedynie, że oficjalnie bez aktualizacji systemu żadna starsza platforma go nie dostanie.

Do dzisiaj jedynie nowe modele telewizorów od Sony, poza wspomnianym Chromecastem, mają korzystać z nowego launchera. Google najwyraźniej stwierdziło jednak, że mimo wszystko chce odświeżyć również główny ekran na starszych urządzeniach, bowiem zapowiedziało sporą aktualizację starego launchera.

W skrócie, ma ona go upodobnić do aplikacji z Chromecasta. Oczywiście będzie udostępniana stopniowo, na początek użytkownikom z Australii, Kanady, Niemiec, Francji czy Stanów Zjednoczonych. Następne kraje mają dołączać do listy w ciągu kolejnych tygodni.

Źródło: The Verge

 
 


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 240 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...