Epic Game Store doczekał się zapisu stanu gier w chmurze

Utworzono: 28 lipiec 2019, 20:07 Autor :  
Odkąd Epic postanowił stworzyć konkurencyjny dla Steama sklep, mocno zirytował część graczy. To dlatego, że podkupował kolejne gry by czasowo były dostępne tylko w Epic Game Store, podczas gdy nadal wiele mu do Steama brakuje.

Niedawno jednak udało się uzupełnić jeden z większych braków - opcja przechowywania stanów gier w chmurze. Do tej pory o kopie zapasowe czy ich synchronizację między komputerami trzeba było dbać samemu.

Jednymi z pierwszych gier, które tę funkcję obsługują są Moonlighter i This War of Mine. Kolejne produkcje mają dołączać stopniowo. Synchronizację z chmurą włącza się w ustawieniach gry w launcherze Epic Game Store (nie samej gry).

Źródło: GRY-OnLineKomentarze::DISQUS_COMMENTS 429 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...