Copilot w Microsoft 365 nareszcie po polsku

Utworzono: 12 maj 2024, 09:05 Autor :  
W świecie technologii, gdzie innowacja jest na porządku dziennym, Microsoft 365 Copilot stanowi przełom w interakcji człowieka z maszyną. Po długim oczekiwaniu, polscy użytkownicy pakietu Microsoft Office mogą cieszyć się możliwościami, jakie oferuje ta sztuczna inteligencja, która teraz rozumie język polski.

Microsoft 365 Copilot, zaprezentowany światu w marcu 2023 roku, początkowo nie obsługiwał języka polskiego (mimo obsługiwania go w wersji przeglądarkowej czy wbudowanej w przeglądarkę Edge). To ograniczenie zostało jednak w końcu usunięte, a TJ Devine, starszy dyrektor ds. marketingu produktów w Microsofcie, ogłosił, że Copilot jest teraz dostępny w 16 nowych językach, w tym również polskim.

Niestety, Copilot w pakiecie Office wymaga dodatkowo płatnej subskrypcji (w dodatku niedostępnej dla użytkowników domowych, ponieważ wymaga ona zwykłej subskrypcji Microsoft 365 dla firm, korporacji lub edukacyjnej), w przeciwieństwie do wersji webowej oraz tej wbudowanej w Windows 11.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 213 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...