Copilot od Microsoftu dostępny jako bot w Telegramie

Utworzono: 02 czerwiec 2024, 10:06 Autor :  
W ostatnich latach asystenci cyfrowi napędzani przez sztuczną inteligencję zmieniają sposób, w jaki korzystamy z komputerów. Copilot Microsoftu, który wykorzystuje ChatGPT, jest od kilku dni dostępny w aplikacji Telegram, oferując użytkownikom nowy poziom interakcji.

Microsoft na swojej stronie twierdzi, że za pośrednictwem Copilota w Telegramie można uzyskać statystyki sportowe, spersonalizowane rekomendacje playlist muzycznych, ciekawostki, żarty, porady dotyczące ćwiczeń i planowanie podróży. Jako produkt Microsoftu, umożliwia również dostęp do informacji z internetu za pośrednictwem wyszukiwarki Bing.

Microsoft ograniczył jednak dostęp do Copilota w Telegramie do 30 interakcji dziennie, co może wpłynąć na sposób, w jaki użytkownicy wykorzystują tę funkcję.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 267 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...