Aplikacja mObywatel juz dostępna dla iOS

Utworzono: 04 luty 2018, 16:02 Autor :  
Pod koniec zeszłego roku udostępniono aplikację mObywatel dla smartfonów z Androidem. Docelowo program ma stać się hubem dla dokumentów takich jak dowód osobisty czy prawo jazdy. Obecnie jednak jego możliwości są dosyć skromne. Kilka dni temu natomiast doczekaliśmy się premiery wersji dla iOS.

Tu program ma równie małe możliwości co i na Androidzie. Mamy więc jedynie możliwość podejrzenia swoich podstawowych danych (numer i data ważności dowodu, PESEL, data urodzenia) oraz zweryfikowania podobnego zestawu danych innej prywatnej osoby. Od jakiegoś czasu można też teoretycznie zweryfikować tą aplikacją swoje dane w firmach, o ile używają programu mWeryfikator.

mDokumenty dla iOS można już pobierać za darmo z App Store. Programu mWeryfikator jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy pojawi się na urządzeniach Apple.

Źródło: Cashless

Komentarze::DISQUS_COMMENTS 393 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...