Amazon zaczyna dodawać obsługę profili do Prime Video

Utworzono: 29 marzec 2020, 13:03 Autor :  
Netflix od dosyć dawna oferuje możliwość stworzenia w ramach jednego konta profili z odrębną historią oglądania, ulubionymi czy sugestiami. Dzięki temu jedna rodzina może korzystać z serwisu bez “zaśmiecania” sobie nawzajem profili.

Niestety, ciągle wielu twórców serwisów streamingowych decyduje się na takie działania (zapewne w obawie o zachęcanie użytkowników do dzielenia kont). W mijającym tygodniu Amazon ogłosił rozpoczęcie wdrażania profili do swojego serwisu Prime Video.

Niestety, firma zdecydowała się na podwójnie stopniowe wdrażanie nowej opcji - na początek jedynie w kilku krajach (nie podając ich listy) i nawet w nich rozłożenie procesu na kilka tygodni.

Źródło: xda-developersKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1124 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...