WhatsApp udostępnia aplikację dla Wear OS

Utworzono: 13 maj 2023, 09:05 Autor :  
W momencie, kiedy większość komunikatorów zrezygnowała z wersji dla zegarków z Wear OS (Facebook Messenger skasował swoją lata temu, a Telegram w 2021 roku), WhatsApp postanowił takową stworzyć.

Pojawiła się ona razem z betą komunikatora dla Androida oznaczoną numerkiem 2.23.10.10 (zapisywać się do niej można tutaj). Wymaga Wear OS 3.x, więc niestety posiadacze starszych modeli muszą obejść się smakiem.

Trzeba przyznać, że twórcy komunikatora się przyłożyli - aplikacja oferuje kafelki oraz komplikacje, zaś w samej aplikacji możemy wysyłać zarówno wiadomości tekstowe jak i głosowe. Brakuje jedynie opcji wysyłania ich do dowolnego kontaktu, a nie tylko jednego z ostatnich.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 840 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...