Samsung dodaje nowe tarcze zegara do Galaxy Watch 3

Utworzono: 31 grudzień 2023, 16:12 Autor :  
Samsung wypuszcza nową aktualizację dla Galaxy Watch 3, dodając do smartwatcha z systemem Tizen nowe tarcze zegarka z najnowszej nakładki Wear OS, One UI 5, która zadebiutowała na Galaxy Watch 6.

Galaxy Watch 3 został wydany w 2020 roku i ostatecznie okazał się ostatnim smartwatchem Samsunga z systemem Tizen. Rok później firma przeszła na Wear OS 3 z nakładką One UI], która sprawiała, że całość wyglądała i działała bardzo podobnie do Tizena, tylko z dostępem do aplikacji od Google i innych z Play Store.

Chociaż Samsung nie wydaje już głównych aktualizacji systemowych dla Tizena dla zegarków, firma zobowiązała się do co najmniej trzech lat wsparcia dla swoich smartwatchy, w tym dla tej najnowszej aktualizacji.

Jak zauważył portal SamMobile, nowa aktualizacja z wersją oprogramowania kończącą się na DWK2 dodaje dwie nowe tarcze zegarka do Galaxy Watch 3: Perpetual i Stretched Time, które zadebiutowały na serii Galaxy Watch 6 wraz z aktualizacją do One UI 5. Wyglądają identycznie na Watch 3.

Nowe tarcze nie są jeszcze dostępne na Galaxy Watch Active 2, ale powinny na niego trafić razem z kolejną aktualizacją systemu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 495 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...