Posiadacze Gear S3 oraz Sport mogą już odblokowywać nimi komputer

Utworzono: 22 kwiecień 2018, 19:04 Autor :  
Samsung od jakiegoś czasu oferuje aplikację Flow dla komputerów z systemem Windows 10, która pozwala w większym stopniu integrować smartfony czy urządzenia ubieralne koreańskiej firmy ze swoim komputerem.

Ostatnia aktualizacja programu do wersji oznaczonej numerkiem 3.0 wprowadziła kilka sporych nowości. Teraz można się logować do komputera nie tylko z wykorzystaniem telefonu, ale również zegarków Gear S3 oraz Gear Sport od Samsunga (wymagana jest dodatkowo aktualizacja programu Gear dla Androida).

Jest też możliwość obsługi powiadomień z zegarka bezpośrednio na komputerze. Powróciła również opcja Smart View pozwalająca na wyświetlanie zawartości ekranu smartfona na komputerze (kiedyś coś podobnego oferowało oprogramowanie SideSync).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 836 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...