ASUS w końcu udostępnia aktualizację do Wear 2.0 dla ZenWatcha 3

Utworzono: 15 lipiec 2017, 18:07 Autor :  
Po bardzo długim oczekiwaniu, posiadacze najnowszego zegarka z Android Wear na pokładzie od ASUSa nareszcie mogą korzystać z nowości dodanych wersji 2.0 tego systemu. Kilka dni temu firma udostępniła w końcu aktualizację do tego wydania dla ZenWatcha 3.

Czekać natomiast nadal muszą właściciele drugiej generacji ZenWatcha, który jest chyba jedynym zegarkiem z prostokątnym ekranem, jaki oficjalnie ma otrzymać aktualizację do Android Wear 2.0. Niestety, producent nie podał kiedy mogą się oni spodziewać udostępnienia nowej wersji systemu.

Zaś niecierpliwi posiadacze ZenWatcha 3, mogą pobierać archiwum ZIP z aktualizacją w celu jej ręcznej instalacji z wykorzystaniem ADB.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 413 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...