Google zaczęło udostępniać Wear OS 4 dla pierwszego Pixel Watcha

Utworzono: 21 październik 2023, 15:10 Autor :  
Na początku października, Google zaprezentowało drugą generację Pixel Watcha, która już fabrycznie ma Wear OS 4. Zapowiedziano także stosowaną aktualizację dla poprzedniego modelu, ale podano tylko dość szeroki termin jej udostępnienia, czyli “do końca tego roku”. To mogło oznaczać wiele tygodni czekania.

Na szczęście firma z Mountain View ostatecznie dość szybko zaczęła proces udostępniania - ruszył on na początku tego tygodnia. Ponadto nowa wersja pojawiła się równocześnie dla modeli Wi-Fi/BT oraz LTE, co u innych producentów często nie jest standardem.

Oczywiście jak to zwykle u Google, proces udostępniania jest stopniowy. Można próbować go przyspieszyć szybko dotykając ekranu sprawdzania aktualizacji przez pół minuty (w przeszłości wymuszało to pobranie aktualizacji nawet jeśli według serwera jeszcze nie nadeszła nasza kolej).

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 689 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...