Google potwierdza dwa nowe zegarki z Androidem

Utworzono: 25 grudzień 2016, 10:12 Autor :  
Od jakiegoś czasu po sieci krążyły plotki o dwóch zegarkach, nad którymi ma pracować Google w celu stworzenia czegoś na kształt odpowiednia Nexusów / Pixeli dla Android Wear 2.0. W tym tygodniu firma z Mountain View częściowo potwierdziła te plotki, o czym można przeczytać na łamach portalu The Verge.

Częściowo dlatego, że zegarki nie będą sprzedawane pod marką Pixel czy Nexus, tylko tą wybraną przez ich producenta. Niestety nie poznaliśmy jego nazwy. Wiadomo jedynie, że miał już w swojej ofercie zegarki z systemem Google na pokładzie, a jego urządzenia będą miały NFC do obsługi płatności przy pomocy Android Pay.

Mimo braku brandingu Google, urządzenia mają tworzone w ścisłej współpracy z firmą, ponieważ zupełnie jak Nexusy mają być pokazem możliwości Android Wear 2.0.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 683 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...