Fossil wypuszcza hybrydowe zegarki z ekranem e-ink

Utworzono: 07 listopad 2019, 17:11 Autor :  
Przez opieszałość Qualcomma trudno się wyróżnić na rynku urządzeń z Wear OS na pokładzie, więc poszczególni producenci eksperymentują z własnymi platformami. Tak od jakiegoś czasu robi Huawei, które kosztem obsługi aplikacji trzecich zapewnia długi czas pracy na baterii.

Teraz w podobną stronę zdecydował się pójść Fossil. Kilka dni temu firma oficjalnie zaprezentowała zegarki z linii Hybrid HR, które mają fizyczne wskazówki, pod nimi zaś znajduje się ekran e-ink (z opcjonalnym podświetleniem).

Wiadomo, że zegarki mają pozwalać na monitorowanie snu, aktywności, tętna, wyświetlanie powiadomień czy kontrolowanie muzyki. Niestety, nigdzie nie ma mowy o aplikacjach trzecich, producent chwali się za to dwu-tygodniowym czasem pracy na jednym ładowaniu.

Sprzedaż już ruszyła, a ceny zaczynają się od 195 $ (około 750 zł bez VATu).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 412 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...