Zegarki Samsunga w końcu z szerszą obsługą pomiaru temperatury

Utworzono: 23 lipiec 2023, 12:07 Autor :  
Jedną z nielicznych nowości w Galaxy Watch 5 był czujnik temperatury. Niestety, najpierw przez wiele miesięcy był w ogóle nieaktywny, a później stał się dostępny, ale tylko do celów monitorowania cyklu menstruacyjnego u kobiet.

Na szczęście to ma się niedługo zmienić - Samsung właśnie zapowiedział udostępnienie aplikacji Thermo Check, która ma pozwalać nie tylko sprawdzać na żądanie temperaturę swojego ciała, ale także innych rzeczy (np. wody w basenie, metali czy drewna).

Opis aplikacji sugeruje, że na początek wymagać ona będzie Galaxy Watcha 6, zaś seria 5 zyska jej obsługę dopiero po aktualizacji systemu. Galaxy Watch 4 oczywiście nie będą wspierane z racji braku czujnika temperatury.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 820 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...