Xiaomi Mi Band 7 z NFC w końcu dostępny nad Wisłą

Utworzono: 30 kwiecień 2023, 09:04 Autor :  
W połowie kwietnia pisaliśmy o tym, że do naszego kraju w końcu oficjalnie zawita Mi Band 7 w wersji z obsługą NFC. Wówczas jednak nie była znana konkretna data wprowadzenia urządzenia do sprzedaży. Teraz to się zmieniło.

Opaska jest już w sprzedaży i tak jak donosiły źródła z oryginalnej wiadomości, jej cena została ustalona na poziomie 300 zł. Jeśli chodzi o płatności, największą zmianą w Mi Bandzie 7 NFC względem poprzednika jest dodanie obsługi kart z logo Visa (poprzednik wspierał tylko plastiki Mastercarda).

Docelowo wspierane mają być karty wydane przez: Alior (tylko MC), Bank Pocztowy (tylko MC), BNP Paribas (tylko MC), BPS (Visa i MC), Credit Agricole (Visa i MC), Curve (tylko MC), mBank (Visa i MC), Nest Bank (tylko Visa), PKO BP (Visa i MC), SGB (tylko MC), VeloBank (tylko MC) oraz Zen (tylko MC). Przy czym w części z tych banków mogą jeszcze trwać prace wdrożeniowe, z pytaniami o terminy ich zakończenia producent odsyła bezpośrednio do tych instytucji.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 452 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...