Mobvoi zaprezentowało TicWatcha Pro 5

Utworzono: 28 maj 2023, 11:05 Autor :  
Kilka dni temu Mobvoi pokazało w końcu kolejną generację swojego flagowego smartwatcha, czyli TicWatch Pro 5. Jest to pierwszy zegarek z układem Snapdragon W5+ Gen 1. Do tego mamy 2GB RAMu oraz baterię o pojemności 628 mAh.

Tak jak w poprzedniku, nadal mamy druga warstwę ekranu z prostym wyświetlaczem znanym z klasycznych zegarków cyfrowych, natomiast system to już Wear OS 3 (Mobvoi nadal nie udostępnił aktualizacji dla poprzedniej generacji).

Zegarek potrafi mierzyć puls, nasycenie krwi tlenem, częstotliwość oddychania czy poziom stresu. Może stale monitorować tętno i nasycenie krwi tlenem przez 24 godziny. Ma wbudowany GPS. Do tego dochodzi szkło Gorilla Glass czy wodo-odporność na poziomie 5ATM.

Mobvoi obiecuje do 80 godzin na jednym ładowaniu oraz szybkie ładowanie pozwalające osiągnąć 65% już po 30 minutach.

Urządzenie można już zamawiać na stronie producenta. Cenę ustalono na poziomie 360 € (około 1630 zł).

Źródło: Android CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 235 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...