MiBand Tools oraz MiBand Notify już ze wsparciem MiBanda 2

Utworzono: 10 lipiec 2016, 17:07 Autor :  
Niedawno Xiaomi zaprezentowało zupełnie nową wersję swojej popularnej opaski fitness, która w końcu doczekała się ekranu. Niestety, tak jak wcześniej aplikacja producenta pozostawia spory niedosyt pod względem wykorzystania możliwości urządzenia. Na szczęście do pracy szybko zabrali się niezależni programiści.

Efekty ich pracy można podziwiać w najnowszych wersjach aplikacji MiBand Tools czy MiBand Notify. Oba programy zyskały przede możliwość wykorzystywania ekranu do powiadamiania nas o notyfikacjach z telefonu, w tym także wyświetlania odpowiednich ikon (oficjalny program obsługuje ich raptem kilka i we wszystkich innych wypadkach wyświetla po prostu "APP"). Ponadto klasycznie nie mają żadnych limitów ilościowych jeśli chodzi o aplikacje, z których powiadomienia są przesyłane do opaski.

Nowe wersje MiBand Tools oraz MiBand Notify można już pobierać z Google Play.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2272 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...