MiBand 7 NFC pojawi się w końcu nad Wisłą

Utworzono: 16 kwiecień 2023, 14:04 Autor :  
Niemal rok po premierze opaski Mi Band siódmej generacji można było stracić nadzieję na to, że jej wersja NFC pojawi się nad Wisłą (mimo wprowadzenia takowej dla poprzednika, choć z opóźnieniem).

Wygląda jednak na to, że tuż przed premierą kolejnej generacji doczekamy się poprzednika w wersji NFC. Co istotne, tym razem urządzenie ma wspierać także karty Visa, a nie tylko Mastercard jak poprzednik, poszerzając tym samym dostępność płatności zbliżeniowych.

Niestety, polska cena ma być wyższa niż wariant bez NFC w dniu premiery (a przypominam, od premiery minął już niemal rok, więc bez trudu można znaleźć go w dużo niższej cenie) - 300 zł, czyli 50 zł więcej niż Mi Band 7 w dniu premiery.

Oficjalna premiera spodziewana jest w ciągu nadchodzących tygodni.

Źródło: MIUI PolskaKomentarze::DISQUS_COMMENTS 356 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...