Mi Band 3 oficjalnie zaprezentowany

Utworzono: 03 czerwiec 2018, 12:06 Autor :  
Na początku kwietnia informowaliśmy o pojawieniu się w aplikacji MiFit ukrytego ekranu z podstawowymi informacjami o opasce Mi Band 3. Dowiedzieliśmy się z niego o większym ekranie dotykowym, dzięki któremu udało się uprościć nawigację oraz dodatkowych opcjach. Kilka dni temu natomiast urządzenie doczekało się oficjalnej premiery.

Potwierdziła się informacja o większym ekranie. Jednocześnie producent obiecuje ten sam czas pracy na jednym ładowaniu (około 20 dni) i lepszą wodoodporność (zanurzenie na głębokość do 50 metrów). Urządzenie ma kosztować około 26 $ (jakieś 95 zł bez VATu). Ma być sprzedawane w czarnym, czerwonym i niebieskim kolorze (co sugeruje, że tym razem paski nie będą wymienne).

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1461 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...