Mi Band 3 już oficjalne z polskim interfejsem

Utworzono: 25 sierpień 2018, 12:08 Autor :  
Niemal w momencie startu sprzedaży Mi Banda 3 przez chińskie sklepy, w sieci pojawiły się jak zainstalować na opasce oprogramowanie z interfejsem przetłumaczonym na różne języki, w tym również polski. Były to jednak nie oficjalne metody. Z czasem dołączyły do nich wersje beta programu dla Androida, które zawierały już tłumaczenia od Xiaomi.

W mijającym tygodniu jednak opublikowana została aktualizacji aplikacji Mi Fit dla Androida oraz iOS do wersji oznaczonej numerkiem 3.4.6, która przyniosła wszystkim użytkownikom oficjalne tłumaczenie oprogramowania opaski na język polski. Poza tym dodano także tryb nocny, który obniża jasność ekranu opaski w nocy (domyślnie wyłączony).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1694 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...