Mój Carrefour już ze wsparciem dla płatności MasterPassem

Utworzono: 13 sierpień 2017, 12:08 Autor :  
W zeszłym tygodniu informowaliśmy o udostępnieniu przez Carrefoura opcji Scan&Go w swojej aplikacji i dwóch marketach w Warszawie. Wówczas jednak, do całkowitego spełnienia obietnicy sprzed kilku miesięcy brakowało możliwości płacenia za zakupy z telefonu przy pomocy portfela Masterpass.

Na szczęście okazało się, że opóźnienie jej premiery nie było duże i już wczoraj stosowna aktualizacja programu odblokowująca płatności mobilne trafiła do App Store oraz Google Play. Niestety, z nowej opcji skorzystać mogą na razie tylko klienci marketu przy ulicy Światowida 18 w Warszawie. Teraz pozostaje czekać na udostępnienie obu opcji w większej ilości marketów.

Źródło: Cashless.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 505 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...