Apple otwiera program publicznych testów tvOS

Utworzono: 11 czerwiec 2017, 13:06 Autor :  
Już od dłuższego czasu Apple pozwala wszystkim chętnym brać udział w publicznych testach systemów iOS oraz macOS. Teraz, wraz z nadejściem tvOS w wersji oznaczonej numerkiem 11, firma z Cupertino planuje rozszerzyć tę listę właśnie o swój system dla Apple TV.

Jak można przeczytać na łamach serwisu MacRumors, instalacja bety będzie jednak bardziej złożona niż w wypadku iOS czy macOS - konieczne będzie podłączenie Apple TV do komputera kablem i instalacja pierwszej kompilacji testowej poprzez iTunes (późniejsze aktualizacje będą już instalowane metodą OTA).

Kiedy można spodziewać się pierwszej bety? Zapewne razem z iOS 11 i macOS 10.12, czyli pod koniec czerwca.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 563 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...