25% Zniżki na produkty Netatmo z okazji Black Friday

Utworzono: 26 listopad 2020, 11:11 Autor :  
Z okazji Black Friday Netatmo, oferuje 25% zniżki na szereg produktów dostępnych na swojej stronie internetowej. Oferty specjalne są również dostępne w ...

iSpot, X-KOM, Komputronik, Euro, Salonach Denon oraz ThinkStore.

Jeszcze większe obniżnki można znaleźć na Amazonie do jutra (przyp. red.)

Rabat 25% dotyczy poniższych rozwiązań:

  • Inteligentna Stacja Pogodowa, która dokonuje pomiarów środowiska zewnętrznego i wewnętrznego w czasie rzeczywistym, wysyła powiadomienia na smartfon użytkownika gdy jakość powietrza pogarsza się i pozwala na śledzenie zmian środowiska na podstawie historii danych.
  • Akcesoria Inteligentnej Stacji Pogody: Inteligentny Anemometr, który informuje o prędkości i kierunku wiatru, Inteligentny Deszczomierz, który mierzy poziom opadów, oraz Dodatkowy Inteligentny Moduł Wewnętrzny, który umożliwia monitorowanie parametrów powietrza w pomieszczeniu za pomocą Inteligentnej Stacji Pogody.
  • Inteligentny Termostat, zaprojektowany przez Philippe'a Starcka, pozwala na uzyskanie oszczędności energii, poprzez sterowanie działaniem kotła i uruchamianiem go tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.
  • Pakiet Starter Pack – Inteligentne Głowice Termostatyczne do regulacji temperatury w mieszkaniu z centralnym ogrzewaniem.
  • Dodatkowe Inteligentne Głowice Termostatyczne, które uzupełniają Inteligentny Termostat, Inteligentny Termostat Modulacyjny, Starter Pack lub Smarther z Netatmo firmy Legrand. Pozwalają na ustawienie temperatury każdego pomieszczenia w dowolnym momencie.
  • Inteligentna Kamera Domowa z technologią rozpoznawania twarzy, która ostrzega użytkownika w czasie rzeczywistym w przypadku wtargnięcia do jego domu.
  • Akcesoria do Inteligentnej Kamery Domowej: Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi służące do powiadamiania użytkownika zanim ktoś wtargnie do jego domu oraz Inteligentny Alarm Wewnętrzny, aby odstraszyć intruzów.
  • Inteligentna Kamera Zewnętrzna, która ostrzega użytkownika w czasie rzeczywistym w przypadku wtargnięcia na teren jego posiadłości. Kamera rozróżnia osoby, pojazdy i zwierzęta.
  • Inteligentny Czujnik Dymu, który uruchamia alarm o głośności 85 dB w przypadku pożaru, z natychmiastowym powiadomieniem na smartfonie. Czujnik jest wyposażony w baterię działającą nawet do 10 lat[1].
  • Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Domu, który pomaga w zapewnieniu zdrowszego środowiska dzięki pomiarowi jakości powietrza, poziomu wilgotności, temperatury i hałasu.

Po raz pierwszy rabat dotyczy również pakietów Netatmo złożonych z kilku urządzeń oraz produktów z gamy „with Netatmo”.

Okolicznościowy rabat na stronie internetowej www.netatmo.com obowiązuje od czwartku 26 listopada, najpóźniej do poniedziałku 30 listopada 2020 r. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów i nie można jej łączyć z innymi istniejącymi rabatami lub ofertami.

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1266 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...