Świętuj Black Friday razem z Teufel

Utworzono: 26 listopad 2020, 11:11 Autor :  
Dobry sprzęt audio można kupić teraz w jeszcze korzystniejszej cenie. Niemiecki producent sprzętu audio rozpoczyna wyprzedaż Black Friday. Teufel oferuje promocje na wybrane produkty, nawet do 43%.

W obniżonych cenach dostępny jest sprzęt ze wszystkich kategorii – od słuchawek, przez głośniki Bluetooth, aż do zestawów kina domowego. Każdy entuzjasta wysokiej jakości dźwięku znajdzie coś dla siebie.

Wśród najbardziej atrakcyjnych ofert znajdują się między innymi:

- niezwykle komfortowe słuchawki Bluetooth wyposażone w technologię tłumienia hałasów (ANC) – Real Blue NC w cenie 559 zł (obniżka z 999 zł)

- zestaw stereo, którego podstawą są legendarne kolumny Ultima 40 - ULTIMA 40 5.1 Surround w cenie 3189 zł (obniżka z 4299 zł)

- popularne i wysoko oceniane w testach uniwersalne radio – 3Sixty w cenie 1069 zł (obniżka z 1299 zł)

 

Więcej ofert można znaleźć na stronie teufelaudio.pl. Akcja trwa do 27 listopada włącznie lub do wyczerpania zapasów. To ostatnia okazja, aby złożyć zamówienie i skorzystać z oferty Teufel na Black Friday.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1368 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...