Urządzenia Dyson kompatybilne z Asystentem Google

Utworzono: 27 grudzień 2020, 16:12 Autor :  
Jeśli jesteście fanami Asystenta Google i jednocześnie posiadacie dosyć drogie urządzenia firmy Dyson, do tej pory nie mogliście nimi sterować głosem (mimo, że producent wspierał już Alexę i Siri). Zmieniło się to dopiero w mijającym tygodniu.

Jak donosi redakcja serwisu Android Police, Dyson dodał integrację z Asystentem Google dla wybranych oczyszczaczy powietrza (Dyson Pure Cool, Pure Cool Link, Pure Hot+Cool Link, Pure Cool, Pure Hot Cool, Dyson Pure Humidify +Cool) oraz automatycznych odkurzaczy (360 Eye oraz 360 Heurist).

By je połączyć z Asystentem, wystarczy w jego ustawieniach połączyć się z naszym kontem Dyson.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 119 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...