Sony zaprezentowało akcesorium X Mount dla posiadaczy Xperii oraz PS4

Utworzono: 29 kwiecień 2018, 20:04 Autor :  
Po nieudanych próbach podboju rynku gier mobilnych, Sony go sobie odpuściło i obecnie ogranicza się do oferowania możliwości streamowania rozgrywki z konsol PlayStation na swoich smartfonach z pomocą funkcji Remote Play. Ta jednak wymaga kontrolera, co może być problematyczne, gdy chcemy zagrać, np. w w busie (o coś trzeba oprzeć smartfona, jeśli chcemy trzymać kontroler).

Właśnie do takich sytuacji zaprojektowane zostało nowe akcesorium firmy o nazwie X Mount. Służy ono do zaczepienia Xpierii do kontrolera DualShock 4, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie grać bez kombinowania o co oprzeć telefon. Dodatek ma być kompatybilny z Xperiami XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium, XZs, XZ, X Compact, X Performance, Z5, Z5 Compact oraz Z5 Premium. Niestety, na razie nie wiadomo ile kosztować ma X Mount, ani kiedy trafi do sklepów.

Źródło: Android CommunityKomentarze::DISQUS_COMMENTS 374 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...