SHIELD TV z aktualizacją SHIELD Experience 8.2

Utworzono: 29 sierpień 2020, 09:08 Autor :  
Przystawka do telewizorów od NVIDII jest chyba najdłużej wspieranym urządzeniem z Androidem na pokładzie w historii - kilka dni temu udostępniono aktualizację systemu oznaczoną jako SHIELD Experience 8.2 i jest ona dostępna nawet na pierwszą generację z 2015 roku!

Nowa wersja usprawnia mechanizm poprawiania filmów o niższych rozdzielczościach na telewizorach 4K. Do tej pory działał on jedynie na filmach HD w 30 klatkach na sekundę, teraz działa dla materiałów w rozdzielczościach od 360p aż do 1440p. Wspiera także wideo w 60 klatkach na sekundę cz materiały z YouTube. Po udostępnieniu wrześniowej aktualizacji programu NVIDIA Games, mechanizm ten wspierać też będzie gry streamowane w tym programie.

Aktualizacja rozszerza również możliwości zmiany akcji wciśnięcia przycisków na nowym pilocie z zeszłego roku - teraz będzie można zmieniać je dla pojedynczego podwójnego oraz długiego wciśnięcia. Warto również wspomnieć o wsparciu dla trzeciej wersji protokołu SMB.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 168 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...