Nest Hub Max doczekał się samodzielnych ustawień Bluetooth

Utworzono: 02 lipiec 2022, 13:07 Autor :  
Do niedawna inteligentne ekrany Google można było parować z innymi urządzeniami przez Bluetooth (by pełniły rolę zwykłego głośnika bezprzewodowego) tylko z poziomu aplikacji Google Home na telefonie.

Okazuje się jednak, że aktualizacja zmieniająca system pod maską tych ekranów na Fuchsię dodaje przy okazji dodatkową sekcję ustawień bezpośrednio na samym urządzeniu, dzięki której możemy je parować z innymi urządzeniami przez Bluetooth.

Kilka dni temu taką aktualizację zaczął też w końcu dostawać największy z ekranów Google (choć na razie tylko w ramach publicznych testów), czyli Nest Hub Max, kończąc tym samym cykl zmiany systemu (Nest Hub i Nest Hub 2 już dostały aktualizację do Fuchsii).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 151 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...