Microsoft po cichu zakończył produkcję Xboxów One

Utworzono: 16 styczeń 2022, 10:01 Autor :  
Okazuje się, że mimo problemów z dostępnością konsol nowej generacji (wywołanych przez scalperów oraz niedobory układów scalonych), Microsoft już po koniec 2020 roku zdecydował się zakończyć produkcję konsol Xbox One S (produkcja Xbox One X oraz One S bez napędu zakończyła się tuż przed premierą Xbox Series X).

Gigant z Redmond tłumaczy, że firma chce skupić wszystkie swoje siły na produkcji urządzeń najnowszej generacji. Dlatego jeśli z jakiegoś powodu chcecie jeszcze kupić nową konsolę Xbox One S, lepiej się spieszyć, bo obecnie sprzedawane są już tylko zapasy magazynowe.

Co ciekawe, Sony wykonało odwrotny krok i przedłużyło produkcję konsol PlayStation 4. Trzeba jednak przyznać, że dostanie PlayStation 5 w normalnej cenie jest dość trudne, zaś Xboxa Series S raczej łatwo znaleźć w sklepie z akceptowalną ceną.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 253 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...