Koniec wsparcia dla czytników Kindle 9 generacji i starszych?

Utworzono: 16 wrzesień 2023, 17:09 Autor :  
Wygląda na to, że nastał smutny dzień dla posiadacze starszych czytników Kindle z 7-9 generacji (prócz podstawowego modelu między innymi Paperwhite III, Voyage, Oasis 1 i 2) - Amazon prawdopodobnie zakończył dla nich wsparcie w postaci aktualizacji wbudowanego oprogramowania.

Najnowsza wersja oznaczona numerkiem 5.16.3 została bowiem udostępniona tylko na urządzenia 10 generacji i nowsze. Sam Amazon tego nie wyjaśnił, stąd zostają jedynie domysły. Niewykluczone oczywiście, że przykładowo firma zdecydowała się ograniczyć tylko częstość aktualizacji dla starszych modeli i pojawią się one dopiero po paru miesiącach. Ale możliwy jest też koniec większych aktualizacji i udostępnianie jedynie łatek.

Źródło: swiatczytnikow.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 316 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...