Kolejny Nest Hub będzie mógł być odczepiony od podstawy i działać jako tablet?

Utworzono: 27 marzec 2022, 10:03 Autor :  
Smart ekrany miały dla wielu ludzi dość istotną wadę - mimo iż część z nich ma rozmiary małych tabletów (okolice 7-8 cali przekątnej ekranu), to nie można ich odczepić od podstawki i używać w ten sposób. To się jednak może zmienić.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Android Police, prócz plotek o tym, że kolejna generacja Nest Huba od Google ma pozwalać na korzystanie z ekranu jak z tabletu po odczepieniu od podstawy, kod Androida 13 zawiera już szereg zmian sugerujących przystosowywanie go do działania na inteligentnych ekranach pokroju Nest Huba.

W kodzie pojawiają się między wzmianki o “mediashell”, jak Google nazywa komponent do odbierania strumieni audio i wideo protokołem Chromecasta, w wielu miejscach pojawiają się też wzmianki o dokowaniu urządzenia, a funkcja wygaszacza ekranu z Androida coraz bardziej upodabnia się do tej z inteligentnych ekranów czy Androida TV zyskując opcję do wyświetlania nad nim godziny, daty oraz prognozy pogody.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 203 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...