Sony w końcu zabiera się za aktualizowanie swoich telewizorów z Android TV

Utworzono: 07 maj 2017, 13:05 Autor :  
Większość z Was zapewne wie, jakim problemem są aktualizacji systemu na smartfonach z Androidem. Dlatego tworząc odmiany Androida dla zegarków czy telewizorów Google postanowiło znacząco ograniczyć producentom możliwości wprowadzania zmian, by nie spowalniali całego procesu portowaniem swoich nakładek.

Niestety, szczególnie w wypadku Android TV niewiele to dało. O ile na przystawkach jak Nexus Player czy SHIELD TV nie jest źle i otrzymują one aktualizacje w sensownym czasie od udostępnienia finalnej wersji systemu, to zwłaszcza z telewizorami jest kiepsko - wiele z nich nie dostało nawet Android TV bazującego na Marshmallow, o tej opartej na Nougacie nawet nie wspominając.

Aktualizację do tego ostatniego planuje właśnie Sony. Jak donosi portal Android Police, na stronach producenta pojawiły się ostatnio informacje o zmianach w najnowszej aktualizacji systemu, które odpowiadają tym z Nougata. Niestety, nie wiadomo kiedy dokładnie ruszy proces udostępniania nowej wersji, ani które konkretnie modele ją otrzymają.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 538 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...