MWC18: Szybkie routery mobilne od Alcatela

Utworzono: 25 luty 2018, 12:02 Autor :  
Na wczorajszej konferencji prasowej w ramach rozpoczynających się jutro targów Mobile World Congress w Barcelonie, Alcatel zaprezentował dwa superszybkie mobilne routery 4G

Na tę chwilę są to najszybsze routery mobilne LTE na rynku. Pierwszy z nich to Alcatel LINKZONE CAT12, który obsługuje pobieranie do 600Mbps i wysyłanie do 100Mbps dzięki użyciu 3 kanałów na raz. Mobilny HotSpot wyposażony został w potężną baterię o pojemności 4300mAh, która zapewnia pracę urządzenia do 15 godzin przy ciągłej pracy dwuzakresowego Wi-Fi w standardzie a/b/g/n/ac. Urządzenie posiada też funkcję powerbanku, dzięki czemu pozwala ładować inne urządzenia z wbudowanej baterii.

Drugim zaprezentowanym mobilnym routerem jest Alcatel LINKZONE CAT7, w odróżnieniu od większego brata jego maksymalna przepustowość to 300/100Mbps a także krótszy czas pracy na baterii, który wynosi do 8 godzin. Dzięki słabszym parametrom, urządzenie jest bardzo małe, ponieważ waży zaledwie 85g i jest grube na 13mm.

Oba urządzenia powinny pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku w cenie 179€ za CAT12 i 99€ za CAT7Komentarze::DISQUS_COMMENTS 258 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...