Microsoft zapowiada kolejną większą aktualizację Windowsa 11

Utworzono: 24 wrzesień 2023, 18:09 Autor :  
Gigant z Redmond w tym tygodniu zorganizował konferencję, na której pokazano kilka nowych produktów, ale też zapowiedziano udostępnienie finalnej wersji kolejnej większej aktualizacji systemu Windows 11 przynoszącej między innymi sztuczną inteligencję Copilot.

Prócz niej pojawi się odświeżony interfejs systemowego eksploratora plików, aplikacja Windows Backup usprawnienia dla użytkowników rysików czy możliwość łatwego odinstalowania kolejnych systemowych aplikacji (jak Cortana, Poczta i Kalendarz czy Kontakty).

Co ciekawe, to nie jest jeszcze aktualizacja 23H2, więc brakuje w niej chociażby systemowej obsługi archiwów RAR i 7Z. Nie wiadomo, kiedy te nowości mają trafić do stabilnej wersji.

Aktualizacja ma pojawić się w stabilnym kanale 26 września, zaś już teraz można ją testować w kanale Release Preview.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 542 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...