Withings startuje z klasycznym konkurentem dla Apple Watcha

Utworzono: 13 listopad 2021, 11:11 Autor :  
Tytułowa firma była swego czasu znana z tworzenia tradycyjnych zegarków oferujących monitorowanie aktywności użytkownika niczym w smartwatchach. Później została wykupiona przez Nokię i zrobiło się o niej cicho. Ostatnio jej właściciele ją odkupili od finów i powracają na rynek.

Niedawno pokazali nowy zegarek o nazwie ScanWatch, który oferuje wszystkie nowinki znane z najnowszych smartwatchy: monitorowanie EKG, nasycenia tlenu we krwi czy zakłóceń w oddychaniu. Są nawet proste powiadomienia wyświetlane na prostym ekranie PMOLED w środku tarczy zegara.

Największym brakiem są płatności zbliżeniowe - urządzenia od Withings jak na razie nie obsługują żadnego systemu takich płatności. Jeśli to Was nie odstrasza, to ScanWatch kosztuje 280 € (około 1300 zł) w wersji 38 mm oraz 300 € (około 1390 zł) w wersji 42 mm (obie dostępne są z białą lub czarną tarczą oraz srebrną lub złotą kopertą).

Źródło: 9To5MacKomentarze::DISQUS_COMMENTS 190 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...