Wiemy już jakie zegarki otrzymają Wear 2.x bazujące na Oreo

Utworzono: 10 grudzień 2017, 19:12 Autor :  
I niestety ominie to większość popularnych modeli sprzed ponad roku. Google opublikowało na swoich stronach wsparcia technicznego artykuł z listą zegarków otrzymujących już aktualizację oraz mających otrzymać ją za jakiś czas. Mimo, że jest długa, zabrakło na niej wielu popularnych modeli.

Nie ma między innymi bardzo popularnego Huawei Watch pierwszej generacji, LG Watch R, LG Watch Urbane obu generacji oraz żadnego zegarka ASUSa. Jest za to większość nowych modeli jak druga generacja Huawei Watch, Polar M600 czy Misfit Vapor. Pełną listę można zobaczyć tutaj.

Warto przypomnieć jednak, że nie oznacza to całkowitego porzucenia zegarków bez aktualizacji - jakiś czas temu Google zaczęło aktualizować część Android Wear poprzez Google Play.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 807 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...