W kwietniu oficjalnie ruszy sprzedaż Apple Watch LTE w Polsce

Utworzono: 30 marzec 2019, 15:03 Autor :  
Orange, które jako pierwszy w operator w naszym kraju oferuje wsparcie dla standardu eSIM, jest już gotowe na obsługę inteligentnych zegarków od Apple z modemem. Użytkownicy, którzy je sprowadzili z innych krajów chwalą się ich aktywacją w pomarańczowej sieci.

W kwietniu zaś ma ruszyć oficjalna sprzedaż modelu z modemem nad Wisłą. Według informacji na stronie głównej Apple, 5 kwietnia ruszy przedsprzedaż, zaś na półkach sklepowych urządzenia te powinny pojawić się tydzień później (12 kwietnia).

Ponadto, jak można przeczytać na łamach serwisu Tabletowo, powoli do standardu eSIM przekonują się inni operatorzy. Plany wdrożenia jego obsługi mają już T-Mobile oraz Play. Plus natomiast cały czas milczy na ten temat, ale ta sieć chyba darowała sobie walkę o klientów będących fanami nowinek tego typu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 353 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...