Samsung pracuje nad zegarkiem z Wear OS?

Utworzono: 26 maj 2018, 16:05 Autor :  
Być może pamiętacie, że Samsung był wśród firm, które tworzyły pierwszą serię zegarków z Android Wear. Urządzenie koreańskiej firmy nosiło nazwę Gear Live, jednak jako część pierwszej serii nie otrzymało aktualizacji do Android Wear 2.0.

Od tamtego czasu Samsung robił jedynie zegarki ze swoim systemem o nazwie Tizen, który pierwszy raz zadebiutował w dosyć niedopracowanej formie na zegarku Gear 2. Koreańczycy wzięli sobie jednak uwagi do serca i razem z Gear S2 pokazali całkowicie przeprojektowaną wersję Tizena ciepło przyjętą przez użytkowników i rozwijaną do dziś.

Czyżby Google udało się namówić Samsunga do małego "skoku w bok" i wypuszczenia zegarka z systemem firmy z Mountain View? Sugeruje to zastrzeżenie nazwy Galaxy Watch (marka Galaxy była do tej pory stosowana przede wszystkim do urządzeń z Androidem na pokładzie) oraz coraz większa ilość plotek krążących na ten temat po sieci.

Niestety, nie wiadomo kiedy ów zegarek miałby pojawić się na rynku.

Źródło: Wearable.comKomentarze::DISQUS_COMMENTS 397 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...