Rusza aktualizacja Wear OS dodająca nowe panele

Utworzono: 05 maj 2019, 16:05 Autor :  
Ostatnia większa aktualizacja Wear OS zmieniła nieco interfejs systemu, dodając między innymi dwa panele dostępne po przesunięciu palcem w lewo lub prawo na ekranie tarczy zegara. Zawierały one dane z Asystenta Google oraz Google Fit.

Pomysł najwyraźniej na tyle się spodobał, że postanowiono rozbudować ten mechanizm. Firma z Mountain View właśnie poinformowała o rozpoczęciu udostępniania nowej aktualizacji dodającej możliwość korzystania z większej ilości paneli.

Pełna lista to Cele (Google Fit), następne wydarzenie z kalendarza, pomiar tętna, nagłówki wiadomości oraz minutnik. Przy czym ich dostępność zależy od regionu czy zegarka, więc nie wszystkie muszą być u Was widoczne.

Aktualizacja, podobnie jak poprzednia, jest wdrażana stopniowo po stronie serwera, więc może minąć trochę czasu zanim ją otrzymacie.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 752 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...