Chodzi konkretnie o niezadowalającą wydajność aktualizacji Android Wear na Moto 360. Takich problemów należało się spodziewać, ponieważ Motorola jako jedyna zdecydowała zastosować się w swoim zegarku przestarzały procesor OMAP firmy Texas Instruments zamiast układu Snapdragon od Qualcomma, jak inni producenci. Ponieważ TI już się nie zajmuje procesorami dla urządzeń mobilnych, to o wszelkie poprawki i aktualizacje sterowników jest trudno, co prędzej czy później musiało się tak skończyć.
Problemy z aktualizacją Moto 360 do najnowszej wersji Android Wear
Aktualizacja do najnowszej wersji Android Wear (dodającej między innymi przełączanie się pomiędzy kartami gestem ręki, normalną listę aplikacji, etc.) już od jakiegoś czasu trafia na kolejne zegarki. Daty otrzymania nowego Androida nie znają jednak posiadacze Moto 360. Producent w końcu przyznał się, że wystąpiły pewne problemy podczas prac nad nową wersją systemu, o czym informuje serwis Android Authority.
Michał Jakubowski :: revanmj
Programista Java i C#. Zainteresowany nowoczesnymi technologiami i elektroniką. Ponadto zagorzały pasjonat narciarstwa i polskich gór. Jest to również młody wizjoner o nietuzinkowych poglądach. Niepokorny i nie uznający kompromisów umysł ścisły, który zawsze doskonale wie czego chce. Chętnie podejmuje wyzwania związane z pracą w ramach swoich zainteresowań.
Strona: https://plus.google.com/+Micha%C5%82Jakubowski