Pocket Casts dla Wear OS już dostępne w publicznej becie

Utworzono: 18 czerwiec 2023, 12:06 Autor :  
W połowie marca pisaliśmy o trwających pracach nad wersją aplikacji Pocket Casts dla zegarków z systemem Wear OS. Okazuje się, że programiści pracowali dość sprawnie, bowiem raptem po trzech miesiącach udostępniona została beta aplikacji.

  

Nadal jest to dość wczesna wersja aplikacji. Początkowo skupiono się na samodzielnym działaniu na zegarku. By skorzystać z programu musimy mieć więc słuchawki połączone z zegarkiem. Do tego lokalne działania wymaga subskrypcji / posiadania wersji premium, więc póki kiedyś nie pojawi się możliwość zdalnego sterowania odtwarzaniem w aplikacji na telefonie, darmowi użytkownicy nie mają czego szukać.

By zapisać się do bety Pocket Casts dla Androida należy udać się na tę stronę. Następnie musimy chwilę odczekać i wyszukać w Play Store na zegarku “Pocket Casts”.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 457 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...