Mobvoi w końcu rusza w temacie Wear OS 3 dla swoich starszych zegarów

Utworzono: 01 lipiec 2023, 10:07 Autor :  
Wear OS 3.0 został udostępniony już niemal 2 lata temu. Trudno się więc dziwić, że posiadacze zegarków TicWatch, którym producent obiecał aktualizację, zaczynali się mocno niecierpliwić. Kilka dni temu firma w końcu przerwała milczenie w tym temacie.

Niestety, na razie ogłosiła dopiero zapisy do zamkniętej bety (wymagane będzie podpisanie NDA) aktualizacji dla TicWatcha Pro 3 oraz E3. Liczba miejsc jest ograniczona i preferowane są osoby obeznane z ADB. Zapisywać się można poprzez ten formularz.

Niestety, przy okazji nie podano żadnego terminu udostępnienia finalnej wersji, więc nadal mogą minąć miesiące zanim wszyscy posiadacze doczekają się nowej wersji. A wtedy zapewne Galaxy Watche i Pixel Watche będą już od dawna działały pod kontrolą Wear OS 4.0.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1058 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...