Fossil Gen 6 doczekał się Asystenta Google

Utworzono: 25 czerwiec 2023, 17:06 Autor :  
Wraz z nadejściem Wear OS w wersji 3.0 nastała bardzo dziwna sytuacja z asystentem głosowym od Google - nie jest on już domyślnym elementem systemu jak w poprzednich wersjach. Na początku, po premierze Galaxy Watch 4, Asystenta Google na zegarkach nie było w ogóle.

Po kilku miesiącach aplikacja w końcu się pojawiła, ale nadal nie jest uniwersalnie dostępna. Do niedawna korzystać z niej mogli jedynie posiadacze Galaxy Watchy i Pixel Watchy. Posiadacze zegarków Fossila po aktualizacji do Wear OS 3.x tracili dostęp do asystenta.

Zmieniło się to dopiero w mijającym tygodniu, kiedy Asystent Google w końcu zyskał zgodność z Fossilami. Nadal jednak dostępu do programu nie mają chociażby właściciele najnowszego TicWatcha. Problem nie jest więc do końca rozwiązany.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 483 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...