Google ułatwia sterowanie prezentacjami z zegarka

Utworzono: 24 wrzesień 2016, 18:09 Autor :  
W najnowszej aktualizacji programu Google Slides dla Androida, który jest odpowiednikiem PowerPointa i służy do wyświetlania oraz tworzenia prezentacji (choć to drugie raczej w wersji przeglądarkowej), pojawiła się warta uwagi opcja - możliwość sterowania prezentacją z poziomu zegarka działającego pod kontrolą Android Wear.

Niestety, by móc korzystać z nowej funkcji, trzeba spełnić jeden warunek znacząco ograniczający jej przydatność. Otóż prezentacja musi być wyświetlana na ekranie telewizora lub projektora z podłączonym Chromecastem. Tylko wtedy na naszym zegarku pojawi się powiadomienie pozwalające otworzyć program do zdalnego sterowania. Komputer podłączony do wspomnianych urządzeń niestety nie wystarczy.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 679 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...