Google podobno pracuje nad Gmailem i Kalendarzem dla Wear OS

Utworzono: 04 grudzień 2022, 15:12 Autor :  
Google do tej pory nie miało zbyt wielu własnych aplikacji dla zegarków z Wear OS. To się powoli zmienia, odkąd Wear OS 3.x trafił na rynek (w końcu dostaliśmy chociażby Google Home), ale nadal idzie to powoli.

Według najnowszych plotek Google pracuje teraz nad oficjalnymi klientami Gmaila i Kalendarza dla zegarków ze swoim systemem. W tym drugim wypadku mamy obecnie aplikację “Agenda” wyświetlającą po prostu listę nadchodzących wydarzeń z najbliższych trzech dni.

Samsung natomiast przygotował całkiem niezłą aplikację kalendarza na swoich zegarkach z widokiem miesiąca i pełną listą wydarzeń. Podobnie z Gmailem, który oferował jedynie powiadomienia z telefonu.

Nie wiadomo, kiedy aplikacje miałyby trafić do użytkowników oraz czy będą od razu dostępne dla wszystkich czy może ograniczone jedynie do Pixel Watcha, przynajmniej przez jakiś czas.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 181 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...