AKTUALIZACJA: Gear S2, S3 oraz Fit 2 już niedługo będą zgodne z iOS

Utworzono: 06 styczeń 2017, 17:01 Autor :  
Już od kilku miesięcy trwały zamknięte testy aplikacji Gear Manager dla iOS, która pozwalała posiadaczom iPhone'ów korzystać z zegarków Samsung Gear S2 oraz S3. Kilka dni temu nieco przedwcześnie poinformowała o udostępnieniu aplikacji dla iOS, ale dzięki zapowiedzi poznaliśmy nieco więcej szczegółów.

Po pierwsze, jak donosi serwis SamMobile, ostatecznie ze smartfonami Apple można będzie połączyć nie tylko dwa ostatnie smartwatche koreańskiej firmy (Gear S2 i S3), ale również opaskę fitness Gear Fit 2. Wiadomo też, że nie będzie jednej aplikacji Gear Manager jak na Androidzie tylko dwie - Gear S oraz Gear Fit odpowiednio dla zegarków i opasek fitness.

Do instalacji będzie wymagany iPhone 5 lub nowszy z zainstalowanym iOS przynajmniej w wersji 9.0.

Aktualizacja (8.01.2017): Długo nie trzeba było czekać - jak można przeczytać na łamach portalu MacRumors, aplikacje Gear S oraz Gear Fit są już dostępne do pobrania z App Store.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 550 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...